The Moonlandingz leefde enige tijd alleen in de songteksten van Eccentronic Research Council, een duo uit Sheffield. 25 april verschijnt echter het tweede album “No Rocket Required”. Er is kan dus geconstateerd worden dat het een echte band is geworden.
Debuutalbum “Interplanetary Class Classics” verscheen midden in de Brexit chaos en Trump’s eerste presidentsschap. Blijkbaar voelde de band aan dat ze weer hard nodig zijn. Hopelijk lukt het dit keer wel om de wereld te redden. De band heeft daarvoor de hulp ingeschakeld van onder meer Nadine Shah en Iggy Pop.
Eerstgenoemde is te horen op het gisteren verschenen ‘Roustabout’, de derde single van het album. Om Iggy Pop te horen moeten we nog wat meer geduld hebben. Volgens platenlabel PIAS is het nummer het Nick Cave & Kylie Minogue duet van deze tijd. Nadine Shah hoopt dat het hoog eindigt tussen de favorietenlijst met karaoke duetten.
Tekst gaat verder na de video
Het debuut “Interplanetary Class Classics” ging muzikaal alle kanten op. Het heeft er alle schijn van dat het ook voor de opvolger “No Rocket Required” gaat gelden.
Tracklist
- Some People’s Music
- The Sign of A Man
- Roustabout
- The Insects Have Been Shat On
- It’s Where I’m From
- All Out Of Pop
- Yama Yama
- Give Me More
- Stink Foot
- The Krack Drought Suite (Pts 1-3)
Foto: Rachel Lipsitz